Sohbet GirişiTıkla: Kızlarla Görüntülü Canlı Sohbet

Ten Uyumu Nedir? Partneriniz ile Ten Uyumunuz

Ten uyumu nedir? sevgiliniz, partneriniz ile ten uyumlu olup olmadığınızı nasıl anlarsınız, birlikteliklerde ten uyumu neden önemlidir, hepsi ve daha fazlasına yazı içeriğimziden erişebilirsiniz.

Evli çiftler, sevgililer, arasında oluşacak olan fiziksel uyum önemli olduğu kadar ruhsal uyumunda önemi bulunmaktadır, ancak bir çok kişinin en çok ayrıntısına kadar dikkat ettiği konu ten uyumu olabilmektedir, eşler ve sevgililer arasındaki bağı arttırmak ve daha güçlü bir ilişki boyutuna geçmek için bir çok kişi ten uyumu ve ruhsal uyuma önem vermektedir, bunlar bir birleri ile uyumlu olmadığı taktirde ve iki tarafında zıt düşünceleri ve zıt uyumları ilerleyen dönemlerde sıkıntılar ve sorunlara neden olabilmektedir.

Ten uyumu ne anlama gelir?

Ten uyumunu tanımlamamız gerekirse; cinsel aktivitelerde ve eşler arasında partnerine karşı dokunmak, hissetmek alamında içinizde oluşacak olan isteği arttırma duygusu olarak adlandırılabilir.

Cinsel yönden uyumluluk her zaman için sonuç odaklı çalışmaktadır, karşınızdaki kişiyi çekici bulabilirsiniz ya da hayallerinizi süsleyen bir kişi olarak nitelendirebilirsiniz, insanların kendi içinde zevk almak ve vermek konusunda duyguları farklılık göstermekte olup, cinsel uyumun önemli koşulları ve nitelikleri arasında yeri bulunmaktadır.

Ten Uyumu ve Uyumluluk

Uyumluluk kimyadan daha derin ve mantıklıdır. Uyumluluk birbiriyle uyumlu olan çeşitli yaşam tarzı, değerler ve hedefler ve bunların etkileşimlerinizde nasıl ortaya çıktığı ile ilgilidir

Uyumluluk belirtilerinin bir çiftin geçinme, müzakere etme, uzlaşma, problem çözme, birbirlerinin sınırlarını belirleme ve saygı duyma ve bir ekip olarak birlikte çalışma becerisini içerdiğini belirtebiliriz. Anlaşıyorsunuz, aynı sayfadasınız, birbirinizi güldürüyorsunuz ve birbirinizin hayatının bir parçası olabileceğinizi hissediyorsunuz cinsel aktivitelerinizde tenleriniz bir birine karıştığı zaman burada hiç bir zorluk çekmiyor ve tam uyumlu olarak bir birliktelik geçiriyorsunuz.

Ancak, uyumluluğun mutlaka eşinizle ortak her şeye sahip olmakla ilgili olmadığı konusunda dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Aksine, birbirinizi tamamladığınızı hissetmekle ilgili bir şeydir. Kısacası, bir çok kişinin yanlış bildiği şeyler arasında yer alan hobiler ve fobilerinizin bir biri ile aynı şeye sahip olması ya da mavi rengi siz seviyorsunuz oda seviyor, film zevkleriniz müzik zevklerinizin aynı olması durumu ile tamamen zıt orantılıdır.

Cinsel yönden ten uyumu önemlimi?

Bir birliktelik esnasında tek bir düşünceye odaklanmak doğru bir düşünce değildir, ten uyumu önemli olduğu kadar, partneriniz iler bir çok kriterde uyumlu olmanızda önemli bir noktada yer almaktadır, her insan bu gibi durumlarda karşısındaki kişi ile eğleniyor ve hoş vakit geçiriyorsa, bol cinsel aktivite gerçekleştirip sürekli bir birliktelik içindeyseler bu uyumlu oldukları anlamını taşımamaktadır, Evlilik yoluna giden ciddi bir düşünceye kapıldığınız zaman ileride yaşayabileceğiniz sorunları listelemenizi ve uyumlu olmadığınız zaman bir uzman yardımı almanızı tavsiye ediyoruz.

Aslında sorumuzun cevabı kendi içerisinde mevcut göreceli bir kavram ancak; bize göre önemli çünkü karşınızdaki kişi ile yaşadığınız bir birliktelikten tam randumanlı bir zevk ve hissiyatı almak istiyorsanız bunları gözetmeniz size alacağınız hoşnutluktan daha fazlasını verebilir, karşınızdaki partneriniz ile cinsel uyumunuz, ten uyumunuz, ruhsal uyumunuz ve duygu uyumlarınızın tam olması halinde uyumsuz olarak yaşayacağınız bir cinsel birliktelikten ya da bir yan yana oturumdan, daha fazla eğleneceğinizi ve daha fazla zevk alacağınızı işaret eder.

Partneriniz ile ten uyumunuz yoksa ne yapılabilir?

Dünya üzerinde milyonlarca insan bir birliktelik yaşamaktadır ve burada ten uyumu gözetme ve gözetmeme konusu kendi insiyatiflerinde olan bir durumdur, ten uyumu birliktelik için önemli olduğu kadar ileriye dönük düşünceler için önemli bir noktada yer alabilmektedir.

Bugün bir çok kişi uyumsuz ilişkilerde kısa vadede bir ayrılık ve anlaşamamazlık yaşayabiliyor, bu durumların yaşanmaması adına her zaman için bir uzman yardımı almanızı tavsiye ediyoruz.

Şu bir gerçek ki hiç bir zaman internetten edinebileceğiniz bilgileri uygulama yönünde bir eğilim göstermemelisiniz, her işin bir uzmanı ve bir bileni bulunmaktadır, internet üzerinden edinebileceğiniz bilgiler sadece fikir sahibi olmanız için vardır, bu sebeple sağlık sorunlarınızda ve uyuşmazlıklarınızda çözüm önerisi olarak her zaman bir uzman doktora başvurmanız önemlidir.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Alem Sohbet, diğer tüm sohbet platformları gibi yetişkin bireylere (18 yaşını doldurmuş) hizmet verir. 18 Yaşını doldurmamış üyelerin tespiti halinde üyelikleri sonlandırılır.

Web sitemizde din, siyaset ve benzeri hassas konular üzerine karşı tarafların manevi duygularını zedeleyecek ölçülerde tartışmalar yapılması yasaktır.

AlemChat'in nihai amacı ücretsiz, seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunmak, üyelerine huzurlu, nezih bir ortam yaratmaktadır.

Sıkça Karşılaşılan Sorunlar
Alem Sohbet Sitesine Nasıl Girerim ?

Google arama motoruna yada internet tarayıcınıza AlemSohbet.Net yazarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Diğer Sohbet Servisleri

Görüntülü Sohbet etmek için Nehir Sohbet sitesini kullanabilir, Omegle yayınlarına girmek için ise Omegle.Click sitesine giriş yapabilirsiniz.
Popüler İçerikler