Sohbet GirişiTıkla: Kızlarla Görüntülü Canlı Sohbet

Partneriniz ile Cinsel Olarak Uyumlu musunuz?

Her ikisi de cinsel kimliğimize katkıda bulunsa da, aşk ve seks aynı şeyler değildir. Kendi cinselliğimizi yalnızca biz belirleyebiliriz, ancak ortalıkta dolaşan birçok terim kafa karıştırıcı olabilir. "Cinsel uyumluluk" pek çok farklı bağlamda kullanılan böyle bir tabirdir, ancak sizin için ne anlama geliyor?

Cinsel Uyumluluk Nedir? Cinsel uyumluluk, cinsel tercihler, cinsel istekler ve arzu edilen sıklık dahil olmak üzere ortak veya benzer cinsel ihtiyaçları olan iki partneri ifade eder.

Aşkın ilk aşamalarında fiziksel olmak , çoğu tamamen normal olan denemeler ve sıkıntılarla gelebilir. Ama cinsel olarak uyumlu olup olmadığınızı nasıl anlarsınız? Peki ya uyarı çanları çalıyorsa ve çalamayacağınızı düşünüyorsanız ne yaparsınız ? Durum hakkında kendinizi gergin hissediyorsanız, terazinin hangi yöne düştüğünden bağımsız olarak, ilişkinizi sürdürmenin ve deneyimden büyümenin yolları vardır. "Çiftleri erotik sağlıklarına geri dönmeye teşvik ediyorum" diyor.

Partnerinizle cinsel uyumluluğunuzu ele almak için uzman adımları için okumaya devam edin.

Cinsel Olarak Uyumlu Olduğunuzun İşaretleri

Siz ve eşiniz cinsel olarak uyumluysanız, aynı veya benzer erotik dönüşleri ve çıkışları paylaşacaksınız ve aynı cinsel aktivitelere katılmayı seveceksiniz, Bu aynı zamanda, benzer bir mizacın, hoşgörünün veya yeni cinsel deneyimlere katılma arzusunun paylaşılmasını veya bunun aksine, "daha tanıdık bir davranış yelpazesine" bağlı kalma konusunda ortak bir bakış açısına sahip olmayı da kapsayabilir. Kısacası, siz ve partnerinizin cinsel olarak genellikle aynı noktada olduğunuzu, ortak fantezilere sahip olduğunuzu, benzer cinsel eylemlerden hoşlandığınızı, sıklık ve süre beklentilerini aynı hizaya getirdiğinizi, yeni şeyler denemek (veya denememek) için benzer eğilimlere sahip olduğunuzu fark ederseniz, siz muhtemelen cinsel olarak uyumlu olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Cinsel Olarak Uyumlu Değilseniz Ne Yapmalısınız?

Cinsel uyumsuzluk bir anlaşma kırıcı olmak zorunda değildir. Siz ve eşiniz aynı sayfada değilseniz, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var.

Kendiniz İçin Cinsel Uyumluluğu Paketinden Çıkarın

Kendinizle başlayın ve eksik olduğunu düşündüğünüz cinsel uyumluluk yönleri hakkında spesifik olmaya çalışın . "Kolayca bedenlenebilen (zihinleri ve bedenleri iyi bir şekilde bütünleşmiş) çoğu insan oldukça farkındadır ve onları neyin harekete geçirdiğini tarif edebilir. Birçok nedenden dolayı (çocukluk utancı, cinsel saldırı öyküsü, cinsiyet disforisi), erotik tetikleyicilerinin tam olarak ne olduğuna erişmekte o kadar yetenekli veya rahat değiller,"

vücuttaki aktif uyarılmaları keşfetmek için farkındalığa dayalı teknikler kullanıyor."Daha somutlaşmış insanlar için, onları şu anda farkında oldukları tüm erotik tetikleyicileri ve kendi başlarına ya da bir partnerle potansiyel olarak keşfetmeye açık olacakları tüm erotik tetikleyicileri listelemeye davet ediyorum." Kendi cinsel geçmişinizi düşünmek için bir adım geri atmak bu süreçte yardımcı olabilir.

Ten Uyumunda Suçlamadan Yaklaşmak

Yatak odasındaki sorunlar hakkında konuşmalar söz konusu olduğunda, yüksek duygu ve suçluluk duygusu nedeniyle, parmakla işaret etmek kolaydır. Partnerinizle bu konuda birbirinizi suçlamadan konuşmanın bir yolunu bulmalısınız.

Açık fikirli ve sabırlı olmak burada gerçekten çok önemlidir. Konu acı verici olabileceğinden, bu konuşmalara savunmacı veya saldırgan hissederek girmek cazip gelebilir. Verimli bir şekilde girecekseniz, bazı temel kurallar oluşturmanız ve cinsel iletişim üzerinde çok çalışmanız gerekir.

Ten Uyumunda Destek Almayı Deneyin

Sürekli iletişim, cinsel sağlık ve memnuniyetin anahtarıdır. cinsel ilişki veya bir bütün olarak ilişki hakkındaki duyguları tartışmak için haftalık veya iki haftada bir zaman ayırmayı önerir. Check-in, her iki ortağın da beklentilerini paylaşabilmesi ve denge için çalışabilmesi için iletişim kanallarını açık tutar.

Bir danışman veya seks terapisti ile konuşmak için birlikte gitmek yardımcı olabilir. "Cinsellik ve erotizm hakkındaki tartışmalar artan tartışmalara yol açtığında, partnerleri yakınlık sorunları hakkında konuşmak için yönlendirmek üzere eğitilmiş bir seks terapisti görmenizi tavsiye ediyoruz" "Bir ortak konuşmayı sakin bir şekilde başlatırsa ve [diğeri] konuyu değiştirerek veya küçümseyici ifadeler yoluyla konuyu kapatmaya devam ederse, bu aynı zamanda profesyonel yardıma ihtiyaç olduğunun bir işareti olacaktır." Özellikle çok karmaşık ve çok duygusal olabilen konularda, odada üçüncü bir kişinin olması, iletişimi gerçekten daha verimli hale getirmeye yardımcı olabilir./

Bakış Açınızı Değiştirin

Partnerinizle seks hakkında düşünme ve konuşma şeklinizi değiştirmek sizi doğru yola sokabilir, yapılan bir araştırma , cinsel gelişim fikrine cinsel doyumun sıkı çalışma ve çabayla elde edildiğine inanan insanların, cinsel kadere inananlara göre daha yüksek ilişki ve cinsel doyum yaşadıklarını buldu . cinsel doyum sadece doğru partneri bularak elde edilir

Eşler birbirleriyle her türlü erotik ve fiziksel cinselliği tartışmaya ve denemeye istekliyse, daha fazla örtüşen cinsel uyumluluk deneyimleri keşfedecekleri konusunda daha fazla umut var" Keşfetmek için sürekli bir isteklilik duygusu kullanmak , önemli bir bileşendir

Nelerle Yaşayabileceğinizi ve Yaşayamayacağınızı Bilin

Mutlu bir orta yol bulamamış olabilirsiniz. En iyi çabalarınıza rağmen, biriniz veya her ikiniz de bunu çözme yeteneğinize olan inancınızı kaybedebilir ve arka planda kalan bir seks hayatıyla yaşayamazsınız. Durum buysa, elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilerek birbirinize ve kendinize karşı dürüst olun.

Karşılaştığınız sorunlara hızlı bir çözüm yok. Ne yazık ki çoğumuz alternatif ilişkiler etrafında pek çok yaratıcı seçenekle yetiştirilmiyoruz. Bize tek eşli olmamız ve mutlu olmamız söylendi . Bu olmazsa, kendimizi yalnız hissedebiliriz. İroni, birçok insanın mücadele ettiği bir şey olmasıdır. Cinsel uyumluluk sorunlarıyla uğraşan ilk çift olmadığınızı ve son olmayacağınızı bilin.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Alem Sohbet, diğer tüm sohbet platformları gibi yetişkin bireylere (18 yaşını doldurmuş) hizmet verir. 18 Yaşını doldurmamış üyelerin tespiti halinde üyelikleri sonlandırılır.

Web sitemizde din, siyaset ve benzeri hassas konular üzerine karşı tarafların manevi duygularını zedeleyecek ölçülerde tartışmalar yapılması yasaktır.

AlemChat'in nihai amacı ücretsiz, seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunmak, üyelerine huzurlu, nezih bir ortam yaratmaktadır.

Sıkça Karşılaşılan Sorunlar
Alem Sohbet Sitesine Nasıl Girerim ?

Google arama motoruna yada internet tarayıcınıza AlemSohbet.Net yazarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Diğer Sohbet Servisleri

Görüntülü Sohbet etmek için Nehir Sohbet sitesini kullanabilir, Omegle yayınlarına girmek için ise Omegle.Click sitesine giriş yapabilirsiniz.
Popüler İçerikler