Sohbet GirişiTıkla: Kızlarla Görüntülü Canlı Sohbet

OnlyFans Nedir? OnlyFans Nasıl Çalışır?

OnlyFans bu Eylül'de beş yıldır var, bu yüzden tam olarak ne olduğunu, ne için kullanıldığını, insanların ondan nasıl para kazandığını ve uygulamayı kullanırken kuralların tam olarak ne olduğunu bilmemizin zamanı geldi. İlk olarak, OnlyFans'ın seks işçilerinin yetersiz giyindikleri fotoğraflarını yayınladıkları ve bunun için para aldıkları yer olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Yüksek profilli ünlülerden "baharatlı mantar tarifleri" paylaşan mantar meraklılarına kadar geniş bir yetenek yelpazesi var - evet gerçekten. Ayrıca, geleneksel nü satma yolunu da izleyen oldukça fazla sayıda etkileyici yayıncılar bulunmaktadır.

OnlyFans nedir?

Oldukça basit, OnlyFans, içerik oluşturucuların yayınladıklarından para kazanmalarını sağlayan bir içerik abonelik hizmetidir. Tüm bariz yerlerden indirebileceğiniz bir web sitesi ve bir uygulama var. Sosyal medya platformu, kullanıcıların (hayranların) içerik oluşturucuların içeriğine abone olmalarına olanak tanır ve bu sayede içerikten para kazanırlar.

Platform Londra merkezlidir ve Eylül 2016'da Erika Heidwald ve Tim Stokeley tarafından yaratılmış ve kurulmuştur. Aralık 2020'ye kadar OnlyFans'ın 1 milyondan fazla içerik oluşturucusu ve 50 milyondan fazla abonesi olduğu bildirildi. Bu, Influencer Marketing Hub'a göre . Hizmete katılan hem kullanıcıların hem de içerik oluşturucuların sayısı pandemi sırasında iki katına çıktı - burada sürpriz yok.

OnlyFans nasıl çalışır ve güvenli midir?

OnlyFans'ta influencer olarak para kazanmak için bir hesaba kaydolmanız ve ödeme alabilmeniz için banka bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. Ardından içerik oluşturmaya başlayın ve umarım bir miktar para gelir. İçerik oluşturucular, içeriklerini görüntülemek için abonelerin fiyatını belirlemekten sorumludur.OnlyFans, içerik oluşturucuların bir "sahne adı" kullanmasını ve kendilerini korumak için herhangi bir kişisel tanımlayıcı bilgiyi yayınlamaktan kaçınmalarını önerir. herhangi bir sosyal medya hesabıyla yapmanız tavsiye edilir.

Platformu abone olarak kullanıyorsanız, bir hesap oluşturun ve ardından kişileri takip etmeyi ve içeriklerine abone olmayı seçebilirsiniz. Bazı etkileyiciler, takipçileri için bir abonelik mesajlaşma hizmeti de sunabilir - böylece hayranlar onlarla konuşmak için ödeme yapabilir.

Kızlar OnlyFans'ta ne kadar kazanıyor?

Bella Thorne, Belle Delphine ve Lucy-Anne Brooks gibi OnlyFans'taki en iyi etkileyicilerden bazılarının altı haneli maaşlar aldığı biliniyor. Ancak çoğu ortalama içerik oluşturucu bundan çok daha azını kazanıyor.

Influencer Marketing Hub'a göre, ortalama içerik oluşturucu ayda yaklaşık 180 $ (130 £) kazanıyor ve "çoğu" hesap ayda 145 $ (100 £) veya daha az kazanıyor. OnlyFans, sitedeki işlemlerden yüzde 20 kesinti yapıyor.

Kadın bireylerin sık tercih ettiği platformlar arasında yer alan onlyfans ile ciddi oranda kazançlar elde eden ünlüler bile bulunmaktadır, bugün genel olarak baktığımızda dünya genelinde yetişkin içerik ünlüleri ve bir çok manken onlyfans aracılığı ile büyük kazanımlar elde etmektedir, genel olarak incelendiği zaman bu oranın normal standartların üzerinde olduğu açık açık görünebilmektedir.

Erkekler OnlyFans'tan para kazanabilir mi?

Kesinlikle! Yukarıda bahsedildiği gibi, platformda hem erkek hem de kadın olmak üzere çok çeşitli influencerlar var ve sanılanın aksine burası sadece seks işçileri için bir site değil. Her şey, hayranların ödemeye hazır olduğu bir şey sunup sunmayacağınıza bağlı - baharatlı mantar tarifleri olsa bile.

OnlyFans, "Bize göre, sosyal medyayı kullanıyorsanız ve kendi içeriğinizi üretiyorsanız OnlyFans'ı kullanmalısınız. İster öğreticiler, ipuçları, kamera arkası görüntüleri, ister sonsuz özçekimler yüklüyor olun, birçoğunuz takipçiler onlar için para ödemeye hazır olacak!"

Türkiye'de bir çok kişi, onlyfans yolu ile para kazanmakta olup, genel tercih eden kitle gay bireyler ve yetişkin içerik hazırlayan bireyler olarak bilinmektedir, burada kişiler bir kaç video yayınlayarak, videolarını milyonlara ulaşmasını sağlamakla birlikte, ek gelir elde etmek içinde kullanmaktadırlar.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Alem Sohbet, diğer tüm sohbet platformları gibi yetişkin bireylere (18 yaşını doldurmuş) hizmet verir. 18 Yaşını doldurmamış üyelerin tespiti halinde üyelikleri sonlandırılır.

Web sitemizde din, siyaset ve benzeri hassas konular üzerine karşı tarafların manevi duygularını zedeleyecek ölçülerde tartışmalar yapılması yasaktır.

AlemChat'in nihai amacı ücretsiz, seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunmak, üyelerine huzurlu, nezih bir ortam yaratmaktadır.

Sıkça Karşılaşılan Sorunlar
Alem Sohbet Sitesine Nasıl Girerim ?

Google arama motoruna yada internet tarayıcınıza AlemSohbet.Net yazarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Diğer Sohbet Servisleri

Görüntülü Sohbet etmek için Nehir Sohbet sitesini kullanabilir, Omegle yayınlarına girmek için ise Omegle.Click sitesine giriş yapabilirsiniz.
Popüler İçerikler