Sohbet GirişiTıkla: Kızlarla Görüntülü Canlı Sohbet

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram hesap dondurma işlemi ile Instagram hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Çeşitli nedenlerle bir süre sosyal medyadan uzak kalmak istemiyorsanız, örneğin Instagram hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız hesabınızı geçici olarak dondurmanız mümkün. Hesap dondurma, Instagram hesabının geçici olarak kapatılmasıdır.

Instagram hesabınızı nasıl dondurursunuz Instagram hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakın Resimler, takipçiler, beğeniler, mesajlar ve fotoğraflar silinmez. Yani dondurulan Instagram hesabı yeniden açıldığında Instagram'ı kaldığı yerden kullanmaya devam edebilir.

instagram hesabını kalıcı olarak sil hesap dondurmaktan daha avantajlı işlem ile instagramda kayıtlı tüm verileriniz gizlenir.

3 adımda instagram hesabı dondurma

Telefonunuzda veya bilgisayarınızda Instagram hesabınızı kolayca dondurabilirsiniz.

Instagram hesabı dondurma linki : https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/temporary/

 • Tarayıcınızdan veya telefonunuzdan Instagram hesabını dondur bağlantısına tıklayın.
 • Neden hesabını kapatıyorsun? Mola vermek istediğim soru için seçeneği işaretleyiniz.
 • Şifrenizi tekrar girin ve hesabı geçici olarak kapatın butonuna tıklayın.

  Instagram hesabını dondur Devre dışı bırakıldıktan sonra hesabı geri almak için herhangi bir süre sınırı yoktur. Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi bildiğiniz sürece hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

  Instagram hesabınızı yeniden aktif edin Geldiğinizde fotoğraflarınız görünmüyorsa veya eksikse hemen paniğe kapılmanıza gerek yok, bir süre sonra fotoğraflarınız tamamen eski haline gelecektir. Bunu 7 günde bir yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Aynı zamanda dondurulan hesabı tekrar açmak için 3 saat beklemeniz gerekiyor.

  Instagram hesabı dondurma hakkında sık sorulan sorular

  Instagram hesabımı dondurabilir miyim?

  Çeşitli nedenlerle bir süre sosyal medyadan uzak kalmak istemiyorsanız, örneğin Instagram hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız hesabınızı geçici olarak dondurmanız mümkün.

  Instagram hesabı dondurma ne anlama geliyor?

  Hesap dondurma, Instagram hesabının geçici olarak kapatılmasıdır.

  Instagram hesabımı dondurduğumda tüm bilgilerim silinir mi?

  Instagram hesabını dondurduğunuzda yani Instagram hesabını geçici olarak kapattığınızda resimler, takipçiler, beğeniler, mesajlar ve fotoğraflar silinmez.

  Geçici olarak kapattığım Instagram hesabımı nasıl açarım?

  Instagram hesabını dondurduktan sonra hesabı geri almak için herhangi bir süre sınırı yoktur. Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi bildiğiniz sürece hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

  Instagram hesabınızı nasıl devre dışı bırakılır?

  Hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakmak oldukça basit bir işlem ile gerçekleşmektedir. Ancak bunu Instagram uygulamasında yapamazsınız. Masaüstü tarayıcınızda hesabınıza giriş yapmanız gerekir, bu nedenle tüm doğru giriş bilgilerinizin elinizde olduğundan emin olun.

  Şimdilik Instagram'ınızı nasıl devre dışı bırakacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Masaüstü tarayıcınızı açın.
 • Instagram'a git.
 • Hesabınıza giriş yapın.
 • Sayfanın sağ üst köşesindeki profil resminize tıklayın.
 • Profili Düzenle'yi seçin.
 • Aşağı kaydırın ve sayfanın sağ alt köşesindeki Hesabımı Geçici Olarak Devre Dışı Bırak'ı tıklayın.
 • Hesabınızı neden devre dışı bıraktığınız sorulduğunda bir seçenek belirleyin.
 • Sifrenizi tekrar giriniz.
 • Hesabımı Geçici Olarak Devre Dışı Bırak'a tıklayın.

  Unutmayın: Bu talimatları takip etmek, tüm içeriğinizi takipçilerinizden gizleyecektir. Tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar hiç kimse hesabınızı göremez.

 • Kullanıcı Bilgilendirmesi

  Alem Sohbet, diğer tüm sohbet platformları gibi yetişkin bireylere (18 yaşını doldurmuş) hizmet verir. 18 Yaşını doldurmamış üyelerin tespiti halinde üyelikleri sonlandırılır.

  Web sitemizde din, siyaset ve benzeri hassas konular üzerine karşı tarafların manevi duygularını zedeleyecek ölçülerde tartışmalar yapılması yasaktır.

  AlemChat'in nihai amacı ücretsiz, seviyeli ve kaliteli sohbet hizmeti sunmak, üyelerine huzurlu, nezih bir ortam yaratmaktadır.

  Sıkça Karşılaşılan Sorunlar
  Alem Sohbet Sitesine Nasıl Girerim ?

  Google arama motoruna yada internet tarayıcınıza AlemSohbet.Net yazarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz.

  Diğer Sohbet Servisleri

  Görüntülü Sohbet etmek için Nehir Sohbet sitesini kullanabilir, Omegle yayınlarına girmek için ise Omegle.Click sitesine giriş yapabilirsiniz.
  Popüler İçerikler